XM – recenzja

XM świadczy usługi online nowej generacji w zakresie transakcji forex, handlu metalami szlachetnymi, indeksami giełdowymi oraz energią dla klientów ze 196 krajów. XM cieszy się dość dobrą reputacją ze względu na swoje zaangażowanie w zapewnienie uczciwych i przejrzystych warunków transakcyjnych wszystkim klientom bez względu na wartość ich kapitału.

Podstawowe informacje
Nazwa firmy: XM
Strona internetowa: www.xm.com
Języki obsługiwane na stronie internetowej: polski, angielski, japoński, grecki, indonezyjski, szwedzki, arabski, portugalski, tajski, malajski, węgierski, francuski, niemiecki, hiszpański, turecki, filipiński, chiński, rosyjski, włoski, koreański, wietnamski i holenderski.
Rok założenia: 2009
Adres siedziby głównej: 12 Richard & Verengaria Street, Araouzos Castle Court, 3rd Floor, 3042 Limassol, Cyprus (Cypr).
Regulacje: CySEC, ASIC, NZFSP
Spready: już od 1 pipsa
Dźwignia: elastyczna nawet do 888:1
Depozyty: natychmiastowe za pośrednictwem wielu opcji, już od 5$
Wypłaty: realizowane tego samego dnia
Opcje waluty bazowej: PLN, USD, EUR, GBP, JPY, CHF, AUD, HUF, RUB.
Platformy: MT4 (PC & MAC). WebTrader, iPhone, iPad, Android, Windows Mobile.
Wsparcie w językach: angielskim, greckim, japońskim, chińskim, malajskim, indonezyjskim, węgierskim, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim, polskim, hindi, arabskim, koreańskim, portugalskim, czeskim, słowackim, bułgarskim, rumuńskim i holenderskim.
Rachunek demo – Tak – Otwórz konto demo
Kontakt: +357 25029933 polish.support@xm.com

Rodzaje kont

MicroStandardExecutive
Wielkość kontraktu (w lotach)1,000100,000100,000
Depozyt początkowy$5 – $20000$20001 – $100000$20001 – $100000$$20001 – $100000$100000 +
Dźwignia1:1 do 1:8881:1 do 1:2001:1 do 1:8881:1 do 1:2001:1 do 1:100
Spread na główne pary walutoweod 1 pipsaod 1 pipsaod 1 pipsa
ProwizjaZeroZeroZero
Maksymalna liczba otwartych/oczekujących zleceń200 pozycji200 pozycji200 pozycji
Limit transakcyjny na zlecenie100 lotów50 lotów50 lotów
Dozwolone zabezpieczenieTakTakTak
Konto islamskieOpcjonalneOpcjonalneOpcjonalne

Sprawdź darmowe konto demo w XM

Finansowanie konta i Karty XM
Finansowanie konta odbywa się w 100% automatycznie. Wszystkie depozyty są realizowane natychmiastowo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wypłaty są również realizowane tego samego dnia za pośrednictwem szerokiej gamy szybkich i bezpiecznych metod płatności. Środki klientów przechowywane są na oddzielnych kontach w bankach o wysokim wskaźniku kapitału podstawowego, co gwarantuje, iż nie zostaną wykorzystane w innych celach.
Karty XM stanowią efektywny sposób połączenia aktywności transakcyjnej z życiem prywatnym zapewniając jednocześnie maksymalną kontrolę nad swoimi środkami. Istnieją trzy rodzaje kart: XM USD MasterCard, XM EUR MasterCard oraz XM USD Shanghai (China UnionPay). Każda z nich jest połączona z kontem MT4, co umożliwia klientom wypłacanie środków z bankomatów oraz dokonywanie zakupów w sklepach internetowych.

Edukacja
Wszyscy klienci XM otrzymują dostęp do szerokiej gamy materiałów szkoleniowych, a także odbywających się co tydzień bezpłatnych interaktywnych webinariów, filmów instruktażowych oraz seminariów na żywo organizowanych w wielu lokalizacjach na całym świecie.

Program lojalnościowy
Kompleksowy program lojalnościowy zapewnia klientom nagrody za ich lojalność. Za każdy lot dokonanych transakcji przyznawane są Punkty XM, których liczba zależy od Statusu Lojalnościowego danego klienta. Im wyższy status lojalnościowy, tym większą liczbę Punktów XM otrzymuje on za każdy lot transakcji. Podczas gdy Punkty XM gromadzi się z czasem, można je w dowolnym momencie i tak często, jak ma się ochotę, wymieniać na nagrody w postaci premii i gotówki. Bez ograniczeń i ukrytych warunków.

Wsparcie Klienta
Każdemu klientowi zostaje przypisany Osobisty Doradca Klienta. Ze wsparcia klienta można korzystać 24 godziny na dobę, od poniedziałku do piątku. Z naszym zespołem ekspertów można kontaktować się przez telefon, e-mail lub za pośrednictwem usługi live chat.

konto demo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 2 =

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterCheck Our Feed