Platforma plus500 WebTrader

Aplikacja do handlu online

***Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami, z powodu dźwigni finansowej wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych. 76,4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.***

Plus500 (Obsługa kontraktów CFD, 76,4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty ) jest jednym z najbardziej popularnych w naszym kraju brokerów. Jest jedną z najszybciej rozwijających się platform handlowych. Z jej usług korzysta obecnie ponad milion klientów. Od ładnych kilku lat prowadzi przejrzystą, czytelną i solidną politykę regulacyjną i informacyjną. Posiada stosowne zezwolenia  i podlega nadzorowi FCA (Urząd Nadzoru Finansowego) w Wielkiej Brytanii. Pewne negatywne opinie, które można było spotkać jeszcze jakiś czas temu na forach, powoli ulegają zatarciu.

Przyzwyczailiśmy się już do tego, iż brokerzy w swych ofertach udostępniają własne, autorskie aplikacje do handlu. Oprócz tego w większości przypadków możemy liczyć jednak również na uniwersalną i bardzo popularną MetaTrader. Niestety w ofercie tej firmy jej nie znajdziemy. Tak naprawdę do dyspozycji mamy tylko jedną platformę w kilku odsłonach:

 -aplikacja Web (nie wymagająca instalacji)

–  oprogramowanie do ściągnięcia

– wersja mobilna na komórkę

Intuicyjna platforma inwestycyjna

Traderzy, którzy przyzwyczajeni są do gry na MetaTrader mogą więc poczuć się rozczarowani, zwłaszcza że platforma plus500 Webtrader (Obsługa kontraktów CFD, 76,4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty ) jest wersją bardzo uproszczoną, oferującą jedynie podstawowe funkcje.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami, z powodu dźwigni finansowej wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych. 76,4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Plus500 WebTrader

To co dla jednych stanowi niedogodność nie do przeskoczenia, dla innych stanowi główny atut. Już na pierwszy rzut oka interfejs platformy zachęca przejrzystością i czytelnością. Jak wspomniano wcześniej, nie znajdziemy tu jednak bogatej funkcjonalności czy wyspecjalizowanych narzędzi analizy technicznej. Dysponujemy dwoma widokami wykresów : liniowym oraz świecowym i na tym właściwie koniec. Platformę plus500 cechuje jednak prostota i intuicyjność, przyjazny interfejs dostarcza podstawowych informacji jak ogólny trend i aktualny kurs co razem stwarza co najmniej odpowiednie warunki do prowadzenia handlu.

Technologiczna uniwersalność

Jeżeli jednak kogoś nie zadowala  wyposażenie programu w narzędzia do analizy technicznej będzie musiał posiłkować się dodatkowymi rozwiązaniami (inne specjalistyczne serwisy). Z pewnością dla większości traderów ta webowa platforma będzie w zupełności wystarczająca. Dodatkowym atutem może być również to, że jeżeli opanujemy już jedną wersję aplikacji , nie będziemy mieć z pewnością problemów z pozostałymi. Bez względu, czy będziemy użytkownikami wersji internetowej, instalacyjnej, czy na urządzeniu mobilnym – wszystkie są do siebie bardzo podobne i intuicyjne.

zleceniaWebTraderplus500

Zachęcamy do przetestowania aplikacji na bezpłatnym koncie demonstracyjnym (DEMO) (platforma obsługująca kontrakty CFD, w wersji live 76,4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty ). Można na nim sprawdzić pełną funkcjonalność platformy. Każdy uczestnik otrzymuje 50 000 wirtualnej waluty własnej i może nią handlować bez ograniczeń ( a nie jest to często spotykane wśród brokerów).

2 thoughts on “Platforma plus500 WebTrader

  • Paweł

    Gram na brokerze Plus500 i jestem zadowolony mogę spokojnie go polecić osobom które chcą zacząć przygodę z inwestowaniem prosty program w obsłudze,
    nie ma problemów z wypłatami ani z wpłatami, obsługa klienta przez e-mail dodatkowo dają bonusy przy wpłatach a także 75 zł na start, minimalny depozyt to 200zł mnie zdecydowanie ten broker przekonuje dlatego go wybrałem.

  • Flota

    Ja gram z kolei na mforex.pl
    Jestem bardzo zadowolona. Super, że działa w ECN, bo dzięki temu nie ma strachu o zyski, opłacając się bankowi są regularnie notowane. Jest łatwy w obsłudze i ma wersję demo, którą można wypróbować przed podjęciem decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 2 =

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterCheck Our Feed